Rekrutacja stała

GetWORK24 oferuje usługę rekrutacji stałej personelu. Jest to oferta indywidualnie tworzona i dopasowana do potrzeb klienta. Dzięki współprac z naszymi oddziałami na Ukrainie oraz bardzo dobrze rozbudowanej bazie kandydatów, GetWork24 gwarantuje zrekrutowanie pracownika odpowiadającego Państwa oczekiwaniom. Po naszej stronie pozostaje przygotowanie i przetłumaczenie kompletu dokumentów potrzebnych do zalegalizowania pobytu oraz pracy na terenie Polski.

Dlaczego warto skorzystać z rekrutacji stałej GetWork24?

Rzetelna weryfikacja – podczas procesu rekrutacyjnego prowadzona jest szczegółowa  weryfikacja referencji kandydata, jego predyspozycji osobowościowych oraz kwalifikacji zawodowych. Staranność naszych  działań jest gwarantem  znalezienia właściwych pracowników idealnie dopasowanych do stanowiska. Posługujemy się  również metodą rekrutacji  Direct/ Executive Search. Na życzenie Klienta GetWork24 oferuje pełny raport z przebiegu  procesu rekrutacyjnego.

Oszczędność wydatków, a przede wszystkim, czasu. Wszystkie czasochłonne obowiązki,  takie jak poszukiwanie
odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty, selekcja kandydatów,  rozmowy z nimi Agencja GetWork24 przejmuje na siebie.

Kompleksowość projektu - proces rekrutacyjny rozpoczyna się w momencie, gdy konsultant GetWork24 zidentyfikuje potrzeby pracodawcy a kończy na zatrudnieniu pracownika.

Nasza rola polega na znalezieniu osoby z możliwie najlepszymi kwalifikacjami, odpowiadającej Państwa oczekiwaniom. Oferując kompleksowe wsparcie GetWork24 zobowiązuje się również do obsługi wizowej, organizacji oraz pomocy przy czynnościach formalno- prawnych związanych z zatrudnianiem pracowników z Ukrainy.

Strefa

pracownika

oferty pracy

Skontaktuj się z nami!

Dział Handlowy

+48 533 307 242

office@getwork24.com


GetWORK24 sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30 lok.63

00-116 Warszawa

NIP: 5252656122


formularz kontaktowy black