Leasing

Ideę leasingu pracowniczego opisać można w trzech słowach: uproszczenie, profesjonalizacja oraz racjonalizacja zatrudniania pracowników. Jest to również jedna z najwygodniejszych form zatrudniania obcokrajowców. Polega ona na użyczeniu Państwa firmie pracowników GetWork24, zarówno Polaków, jak i Ukraińców. Oferta skierowana dla firm zawiera również, oprócz standardowej rekrutacji pracowników, ofertę outsourcingu pracowniczego.

Po naszej stronie pozostają wszystkie obowiązki związane z obsługą kadrową i legalizacją pracy, jak również wypłaty wynagrodzeń, oraz, co bardzo istotne, pokrycie innych kosztów pracowniczych (w tym ZUS i podatków).Dzięki oszczędności czasu (bo sprawami kadrowymi opiekujemy się My) mogą Państwo skupić się na prowadzeniu działalności gospodarczej. Pracodawca jest zwolniony od kosztów dodatkowych, takich jak: składki chorobowe, ubezpieczenie, zaliczka na podatek dochodowy czy marże agencyjne.

Korzyści płynące z zatrudniania pracowników z europy środkowo-wschodniej.

Brak kosztów poniesionych na rekrutację i selekcję personelu.

Zatrudnienie pracownika na zasadzie krótko lub długo- terminowego zlecenia- każdorazowe  wystawienie jednej zbiorczej  faktury VAT za usługi na rzecz pracodawcy Użytkownika.

Odciążenie firmy od obsługi administracyjno- kadrowej.

Szybki czas realizacji zamówienia.

Profesjonalny dobór odpowiedniego pracownika.

Brak opłat związanych z zawieraniem umów, wykonywaniem badan lekarskich, ZUS, ubezpieczeniami, b rak pojedynczych wypłat.

Jesteśmy z Państwem i pracownikami w stałym kontakcie, co ułatwia uniknięcie ewentualnych nieporozumień oraz trudności w pracy.

Leasing a praca zsezonowa

W wielu firmach przynajmniej część produkcji jest sezonowa, a co za tym idzie- pracodawca zmuszany jest do przeprowadzania rekrutacji oraz zawierania umów na czas określony. Leasing jest łatwym sposobem na zwiększanie efektywności pracy w przedsiębiorstwie, przede wszystkim poprzez oszczędność czasu oraz możliwość skupienia się na głównych celach firmy.

Zapraszamy do kontaktu- dowiedz się ile możesz dzięki nam zaoszczędzić!

Strefa

pracownika

oferty pracy

Skontaktuj się z nami!

Dział Handlowy

+48 533 307 242

office@getwork24.com


GetWORK24 sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30 lok.63

00-116 Warszawa

NIP: 5252656122


formularz kontaktowy black