Poznaj korzyści

Korzyści płynące z zatrudniania pracowników z europy środkowo-wschodniej.

Zatrudnianie pracowników z Europy Środkowo-Wschodniej w ostatnim czasie stało się jedną ze strategii sukcesu dużych polskich przedsiębiorstw. Wyspecjalizowana kadra pracownicza staje się atutem i decyduje o konkurencyjności firmy w branżach takich jak przemysł ciężki, transport, rolnictwo, produkcja przemysłowa czy budownictwo.

Coraz bardziej otwarte podejście Polaków do innych narodowości oraz czynniki gospodarcze są podstawą do nawiązywania współpracy między innymi z pracownikami Ukraińskimi.

Na korzyść obcokrajowców przemawia również ich wysoka motywacja oraz determinacja, która jest gwarantem rozwoju i poprawy ich warunków bytowych już na terenie Polski. Ponadto bardzo istotne są atrakcyjne stawki wynagrodzeń, w oparciu o które trudno znaleźć na lokalnym rynku pracy fachowców o podobnych kwalifikacjach.

Wieloletnie doświadczenie związane z zarobkowymi przyjazdami do Polski sprawia, iż pracownicy z Ukrainy i innych krajów Europy Środkowo- Wschodniej mają zdecydowanie szybszą i łatwiejszą aklimatyzację w nowej, polskiej rzeczywistości, niż obywatele bardziej egzotycznych krajów. Ponadto większa część obywateli zza wschodniej granicy rozumie język polski, a duża część posługuje się nim, dzięki czemu zmniejsza się bariera językowa będąca często przeszkodą w wykonywaniu obowiązków zawodowych.

Korzyści płynące z zatrudniania pracowników z europy środkowo-wschodniej.

Masz gwarancję jakości i bezpieczeństwa- pracodawcy, z którymi współpracujemy to rzetelne i sprawdzone firmy.

Oszczędzasz czas- GetWORK24 przejmuje za Ciebie całokształt działań związanych z poszukiwaniem pracy, uzyskiwaniem dokumentów, pozwoleń i zaświadczeń. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu- chociażby na samodzielnym poszukiwaniu pracy w Polsce.

Jesteś na bieżąco informowany nt. postępów w rekrutacji- dbamy o to, abyś na każdym etapie naszych działań był na bieżąco. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasza oferta spełni Twoje wymagania.

Oferujemy elastyczne zatrudnienie- współpracujemy z firmami poszukującymi pracowników na krótki okres (czyli sezonowo), jak i z tymi, które liczą na dłuższą współpracę z wybranymi kandydatami. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych kandydatów.

Nie musisz się bać! Dzięki doświadczonej, zaangażowanej kadrze specjalistów oraz bezpośredniej, przyjaznej komunikacji na linii Agencja- Pracownik- Pracodawca możesz być spokojny i pewny jakości wykonywanych przez nas usług.

Dynamicznie zmieniający się rynek

Według raportu CEED Institute, zajmującego się promocją osiągnięć i potencjału gospodarczego państw Europy Środkowo-Wschodniej, poza granicami naszego kraju, w innych państwach UE, przebywa już około 2 mln Polaków. Emigracja wykwalifikowanej kadry pracowniczej połączona ze starzeniem się społeczeństwa skutkują poszerzeniem się luki kompetencyjnej na polskim rynku, a co za tym idzie- niedoborem pracowników, przede wszystkim na stanowiskach fizycznych.

Pracodawca pozostaje w trudnej sytuacji i aby przetrwać wśród konkurencji na rynku musi podjąć zdecydowane i skuteczne działania, które mają na celu uzupełnienie braków kadrowych. Oferujemy pracodawcom korzystne rozwiązanie, jakim jest zatrudnianie pracowników z Krajów Europy Środkowo- Wschodniej.

Strefa

pracownika

oferty pracy

Skontaktuj się z nami!

Dział Handlowy

+48 533 307 242

office@getwork24.com


GetWORK24 sp. z o.o.

ul. Świętokrzyska 30 lok.63

00-116 Warszawa

NIP: 5252656122


formularz kontaktowy black